Apie padalinį

Spausdinti puslapį

Pirmoji keramikos dirbtuvė buvo vos 7,5 kv.m. dydžio patalpa, įrengta namo drėgname rūsyje. Pirmoji krosnelė, elektrinis žiedimo ratas ir tona molio. Iš pradžių Virginijus dirbo pats vienas – ir molį minkė, ir lipdė, ir žiedė, degė, dažė. Pirmieji gaminiai – varpeliai ir švilpynės, molinės karvutės. „Specialiai gaminau karvutes, jautukus – tie metai pagal Rytų horoskopą buvo Jaučio, todėl tikėjausi, kad tokie dirbiniai bus paklausūs. Pasiėmęs pirmąją produkciją ir sulankstomą metro ilgio stalelį, išvažiavau iš Žemaitijos į Kaziuko mugę Vilniuje“ – prisimena Virginijus. Mugėje pardavęs dirbinius uždirbo lygiai tiek, kiek buvo investavęs į verslą. Virginijus pradėjęs gaminti didesnius kiekius, pradėjo vežioti prekes į muges Palangoje, Klaipėdoje, Nidoje.

Šiuo metu pertvarkytose 160 kv.m. dirbtuvėse dirba darnus keramikų kolektyvas, kuris ne tik Lietuvos, bet ir Rusijos bei Europos rinkai gamina daugiau kaip 700 įvairių serijinių gaminių. Taip pat atliekame individualius užsakymus pagal kliento pageidavimus, gaminame indus barams, kavinėms ir restoranams, gaminame suvenyrus su specialia atributika, įmonės logotipais.

Visi indai yra degami labai aukštoje temperatūroje, todėl yra atsparūs karščiui, pagaminti iš ekologiškų žaliavų. Šmaikštūs, originalūs rankų darbo gaminiai pagaminti su meile ir šiluma sukuria interjere menišką atmosferą ir tautinį atspalvį, papuošia interjerą ir atspindi originalumą, subtilumą, nudžiugindami net išrankiausią klientą.